Digitālās drošības ceļvedis

Kam digitāli dzīvot tīk, tam ceļa zīmes jāpazīst.

Header

Ikvienam

Jauniešiem

Digitālās drošības ceļvedis

Pieredzes stāstu vakars

Digitālajai dzīvei ieņemot arvien lielāku lomu ikviena ikdienā, aktivizējas arī digitālie uzbrucēji. Mērķis ir ne tikai naudas līdzekļi, bet arī konti un cilvēku identitāte, citu abonētie pakalpojumi, kontaktu bāžu pārdošana, ierīču inficēšana, lai slēptu savu identitāti, izmantotu tās citos kibernoziegumos vai kriptovalūtu "rakšanā".

Noskaties sociālās kampaņas atklāšanas pasākumu "Digitālais uzmetiens", kurā Intars Busulis, Dāvis Valdnieks, Sandija Salaka, Deniss Ševeļovs, Lelde Kovaļova un citi dalījās savā pieredzē, kā viņi tikuši ievilināti ļaundaru nagos, mudinot citus nepieļaut viņu digitālās dzīves kļūdas.

Pieredzes stāsti

Jauniešiem

Video lekcija jauniešiem

Tavi ikdienas paradumi digitālajā ceļā ir pamats visai tavai skolas un privātās dzīves datu un failu drošībai. Iespējams, ka proti sevi labi aizsargāt. Vai arī domā, kuram gan tu interesē? Krāpniekus interesē visi – jauni, veci, bagāti un nabagi!

Tāpēc mūsdienās jau skolas solā ir jāsāk interesēties un mācīties, lai kļūtu par vēl drošāku digitālās satiksmes dalībnieku. Jo vairāk uzzināsi, apgūsi un aizsardzības mehānismu ieviesīsi savā ikdienā, jo spēcīgāks kļūs tavs aizsardzības mūris.

Noskaties video lekciju!

Tet