Jaunās Tet skoliņas dziesmiņas ir klāt! Apgūsti drošu interneta lietošanu kopā ar lācēnu Ričiju Rū!

Header

Dziedi kopā ar Ričiju Rū!

Lācēns Ričijs Rū aicina apgūt droša interneta lietošanas paradumus jau no mazotnes. Dziedi droša interneta dziesmiņas, pildi darba lapas un atceries – internetā slēpjas ne tikai prieki, bet arī krāpnieki – esi uzmanīgs un domā līdzi!

Padomā pirms dari

Lācēns Ričijs Rū aicina apgūt droša interneta lietošanas paradumus jau no mazotnes. Padomā pirms internetā spied saites un dīvainas pogas, krāpnieki nesnauž!

Katram sava ierīce

Katram darbiņam sava ierīce – lācēns Ričijs Rū aicina – apgūstam to kopā!

Internets pa vadiem skrien

Tet skoliņa kopā ar Ričiju Rū aicina internetu lietot gudri un jēgpilni. Kas ir internets un kur tas rodas? Klausies dziesmiņu un pildi mūsu darba lapas.

Pedagogiem

Izmantojiet šo materiālu kā radošu mācīšanās elementu, lai kopā ar bērniem izzinātu vairāk drošu un atbildīgu interneta lietošanu. Šeit apkopoti uzdevumi, darba lapas, idejas ierosmei un citi noderīgi resursi gan pirmās, gan otrās sezonas digitālās drošības tēmās, kas aktuālas bērniem no 4 līdz 7 gadiem.

Dziedam interneta drošības dziesmas kopā!

Kā pasargāt mūsu bērnus digitālajā laikmetā

Veids, kā vecāki audzina savus bērnus digitālo tehnoloģiju laikmetā ir mainījies. Komunikācija un citas svarīgas dzīves sfēras ir kļuvušas digitālas un rada jaunas dzīves pieredzes, ar kurām bērni saskaras jau agrā vecumā. Noskaties sarunas ar ekspertiem un uzzini, ar kādiem riskiem bērni var saskarties digitālajā vidē un kā parūpēties par viņu drošību un veselību digitālajā laikmetā.

Diskusiju un sarunas ar ekspertiem īstenoja tehnoloģiju uzņēmums Tet un TV raidījums vecākiem Māmiņu Klubs. Tajās piedalās Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs, Tet ilgstspējības attīstības direktore Adriana Kauliņa, Drossinternets.lv vadītāja Maija Katkovska, BKUS bērnu psihiatre Karīna Beinerte, BKUS pediatre, miega speciāliste Marta Celmiņa, klīniskā psiholoģe Kristiāna Kalniņa un mikrologopēde Anastasija Irbe. Sarunas moderē Māmiņu Klubs TV raidījuma vadītāja Līva Spurava.

Tet sociālā iniciatīva "Tet skoliņa bērniem" tiek īstenota ar mērķi uzrunāt Latvijas jaunākos interneta lietotājus, viņu vecākus un izglītības iestāžu speciālistus, lai informētu un izglītotu par drošību internetā.

Ja tevi satrauc tava drošība internetā

Sociālo iniciatīvu atbalsta:

Tet
Tet
Tet